Proefabonnement

Probeer het gewoon uit — 4 weken, geheel vrijblijvend

Met een proefabonnement maak je kennis met onze zelfoogstuin zonder dat je meteen lid hoeft te worden. Gedurende vier aaneengesloten weken ontvang je de wekelijkse oogstmail van onze tuinders en ben je van harte welkom om zelf te komen oogsten.

Het proefabonnement stopt automatisch na vier weken. Daarna horen we graag hoe je het hebt ervaren, en of je je wilt aansluiten als (aspirant-)lid om te blijven genieten van de oogst.

En nog een tip: je kunt het proefabonnement ook cadeau geven aan iemand! Zo brengen we met elkaar LOCOtuinen bij steeds meer mensen onder de aandacht.

Omdat we je graag verwelkomen bij de start van het nieuwe oogstseizoen en je kennis willen laten maken met onze prachtige tuin, bieden we gedurende de maand mei en juni onze proefabonnementen aan met 50% korting!

 

De kosten van een proefabonnement bedragen:
– voor een 1 persoons huishouden | € 40,- (bij aanschaf in mei of juni voor € 20,-)
– voor een 2 persoons huishouden | € 65,- (bij aanschaf in mei of juni voor € 32,50)
– voor een 3+ persoons huishouden | € 85,- (bij aanschaf in mei of juni voor € 42,50)

Bestellen proefabonnement:

Voor het bepalen van de grootte van je huishouden tel je alle personen mee van 7 jaar en ouder. Bestel je het proefabonnement voorafgaand aan het seizoen, dan gaat het in zodra het seizoen van start gaat. De tuinders informeren je wekelijks via de oogstmail over de te oogsten groenten. We geven je de vrijheid om naar eigen inzicht te oogsten wat jij nodig hebt voor jouw huishoudgrootte — met een beetje boerenverstand natuurlijk. Je oogst groenten voor verse consumptie in de week; dus geen groenten om uit te delen of om te conserveren voor een later moment. Als er een overschot is geven de tuinders dit aan en mag je meer oogsten.

Op de hoogte blijven? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.