10 mei Proefabonnementen in mei met 50% korting
We zijn erg blij met het aantal oogstdeelabonnementen dat wij als leden inmiddels hebben afgenomen. Daarmee gaan we qua omzet voor de tuin al richting het niveau van wat we vorig jaar voor het hele jaar gerealiseerd hebben. Ook hebben velen van ons extra solidaire betalingen gedaan, waarmee de basis voor onze tuinders steviger wordt. Ondertussen is er nog ruimte om meer mensen te verwelkomen in de tuin.
Korting op proefabonnementen in mei
We hebben er bewust voor gekozen om de tuin goed te benutten, zodat we verder kunnen groeien vanuit de mooie basis die we vorig jaar met elkaar hebben gerealiseerd.
In de maand mei bieden we onze proefabonnementen aan voor de helft van de prijs! Het is dus al mogelijk om de tuin 4 weken te ervaren voor slechts 5 euro per week. Daarmee hopen we juist aan het begin van het seizoen meer mensen kennis te laten maken met de tuin. Er is geen beperking op het aantal keer dat je gebruik maakt van de korting — voor jezelf of om cadeau te doen aan iemand in je omgeving 🎁 — graag zelfs! De korting geldt de hele maand mei en zo brengen we samen LOCOtuinen bij nog meer mensen onder de aandacht. Te beginnen met moederdag?
Meer over de proefabonnementen lees je hier, waar je deze ook meteen kunt bestellen.